Blog
Změny v podpoře Rails na našich serverech Tisk Email

Mezi svátky jsme provedli převod všech aplikací na nový deploy - Phusion Passenger. Navic čistě pro provoz pres phusion jsme změnili verzi ruby na ruby-enterprise, kde je menší paměťová náročnost a nárůst výkonu oproti standardní verzi ruby (1.8.7).

Více o porovnání ruby-enterprise je v tomto testu.

 
Kniha - Maxwell Render Tisk Email
Pro naše stávající i potencionální zákazníky plánujeme v brzké době vydání knihy "Maxwell render - uživatelská příručka". Kniha bude mít okolo 200 stran, bude plnobarevná, s kroužkovou vazbou - v případě změn se bude dotiskovat pouze změněná část. Snad vás tato možnost zaujme. Cena není zatím stanovena.
 
Nový web - Maxwell Render Tisk Email
Byl dokončen a zprovozněn nový web pro produkt Maxwell Render. Konečně. Doufáme, že se nám povede v dohledné době naplnit sekci Tipy-triky dobrými radami pro naše zákazníky.
 


Tool ID

Máte CNC obráběcí stroj a nevíte, jak se mají Vaše nástroje? Řekneme Vám to 

pokračování

Distribuce Dosch design

 Vážení zákazníci,s radostí oznamujeme, že jsme se stali prodejci výborných produktů firmy Dosch Design (www.doschdesign.com). V současné době připravujeme nabídku...

pokračování

Nový web

Spustili jsme nový web pro produkt Maxwell render. Naleznete zde kromě zavedené galerie renderů i sekci tipy a triky, kde...

pokračování